A - mužstvo

Barva dresu: žlutý dres, černé trenýrky, žluté stulpny

Největší úspěchy: 2. místo MSFL 06/07, 3. místo v MSFL 07/08, 1. místo divize 05/06, 2. místo 03/04, 1. místo KP JmKFS 2013/14, 2. místo 2016/17, 1. místo I.A třída, sk. B 2010/2011 a 2011/2012, Vítězství v Krajském poháru FAČR 2012 a 2014

Vedení klubu: Petr Blaha předseda, Svatopluk Němec hospodářský manažer, Karel Růžička sportovní manažer

Členové výboru: MVDr. Dušan Horák, Petr Špera, Jaroslav Joch, Hynek Vaculovič

Hráčský kádr: číslo dresu, jméno, datum narození a odkud přišel

Brankáři: 22 Igor Šupa 31.5.1986, 1 Filip Kratochvíla 14.8.1995, Richard Konečný 4.5.2000 (z dorostu)

Obránci: 5 Lubomír Kupčík 27.9.1993, 2 Hynek Maršálek 18.10.1992, 8 Michal Vydařilý 20.12.1989, 15 Adam Michna 27.5.1999 (z dorostu), 12 Lukáš Trávník 12.3.1991

Záložníci: 7 Roman Weigl 24.10.2000 (z dorostu), 14 Martin Doležal 15.9.1979 (přestup Krumvíř), 17 Jiří Maršálek 18.10.1992

16 Lukáš Koplík 30.4.1993, 10 Tomáš Drápal 7.11.1990, 18 Radim Holešinský 18.8.1992, 11 Patrik Bíza 2.4.1996 (přestup Krumvíř)

Útočníci: 9 Dalibor Koštuřík 15.12.1981, 3 Marcel Čepil 16.10.1992, 13 Jaromír Valenta 2.1.1994 (z Rakouska, dříve Krumvíř), 6 Patrik Lamáček 27.10.2001 (z dorostu)

Realizační tým: Viktor Linhart (1975) trenér, Petr Čepil (1986) vedoucí mužstva, Martin Doležal (1979) as. trenéra, Jaroslav Joch (1976) as. trenéra, Denisa Zemánková (1995) masérka

Odchody: David Hlaváč (Petrov), Pavel Varmuža (D. Bojanovice), Vojtěch Hanák, Karel Růžička (oba St. Poddvorov), Michal Bíza (Vacenovice), Pavel Hanák, Matěj Valíček

Pár fotek A-mužstva